Nadstandard je u nás standardem

Nadstandard je u nás standard. III. Etapa je poslední částí dvora, více budov zde již nebude. To je jeden z důvodů proč je tato investice unikátní. Dvě etapy jsou vyprodané až na dva byty, které jsme měli jako vzorové a jsou opravdovou výzvou pro své budoucí majitele v rámci kreativity. Na prodej zbývají poslední byty.

Na návrhu projektu Šumavský Dvůr se podílelo mnoho architektů, designerů a jiných profesí. Chtěli jsme tímto projektem ukázat, že ozvláštnit se dá nejen exteriér, ale do detailu zpracovat i interiér. Navštívili jsme spoustu dodavatelů různých kvalitních materiálů. A odborníci vybrali pro Vás to nejlepší v široké škále, aby při Vašem detailnějším výběru už bylo jasné, že kvalita a design je základ.

Unikátní přístupy, unikátní parkování, krásné výhledy, diskrétnost a klid, čistý vzduch, unikátní dispozice a zařizovací předměty jsou zárukou Vaší spokojenosti. Ve III. Etapě se nachází 10 bytů (viz ceník). Ke každému bytu náleží sklep, užívání společné kolárny a lyžárny, parkování lze zakoupit vnitřní nebo venkovní. Ve všech bytech III. Etapy se nachází krb. V koupelnách jsme použili luxusní mozaiku a obklady v koupelnách v kombinaci s kvalitními nátěry v obytné místnosti. Byty mají trámové stropy a máte možnost využít také dřevěné obložení stěn. Samozřejmostí jsou designové dubové dveře, které budete moci sladit s třívrstvou dřevěnou podlahou. Když si nebudete vědět rady, naši odborníci Vám rádi pomohou s výběrem pro Vás nejvhodnější varianty.

Dvůr je vybaven ohništěm, dětským hřištěm, které zapadá do koncepce celého Šumavského Dvora.